Днепродзержинск: Чому я вибираю навчання у технікумі? Пере...

Понедельник, 21.05.2018, 17:36
Приветствую Вас Гость

Регистрация
Вход

Сайты школ


Школы » Сайты школ » Днепропетровская область » Днепродзержинск [ Добавить школу ]
Уважаемые посетители! На страницах нашего проекта Вы можете бесплатно опубликовать любую информацию об обучении в Украине и за рубежом или разместить информацию о занятиях на курсах повышения квалификации, услугах репетитора, проведении семинаров и тренингов, учебе в частных школах и лицеях и многом другом из мира учебы и образования! Для этого необходимо перейти по ссылке и заполнить форму добавления информации:

>> добавить школу, курсы, садик, репетитора, семинар, тренинг и пр. <<


Днепродзержинск Чому я вибираю навчання у технікумі? Переваги цього навчання.
12.04.2012, 10:38
Категория: Днепропетровская область - Днепродзержинск
Тема объявления: Высшая математика, География, Инженерная графика, Иностранные языки, Информатика, История, Компьютерная графика, Компьютеры. ИТ, Литература, Математика, Обучение заочно, Обучение очно, Архитектура
Тип объявления: Колледжи
Регион: Днепропетровская обл.

Текст объявления: учасні випускники шкіл, як правило, прагнуть всіма можливими дорогами вступити на навчання в престижні університети, академії і інститути. При цьому здобуття освіти у вищих навчальних закладах 1 рівня акредитації (технікуми, коледжі) чомусь вважається непрестижним і гідним лише тих, хто тими або іншими причинами не став студентом вузу з самим вищим рівнем акредитації. У зв'язку з таким стереотипом мислення багато абітурієнтів при виборі вищого навчального закладу зовсім не беруть до уваги технікуми. Причина такої помилки – елементарне незнання випускниками шкіл, про особливості навчання у технікумах, перспективи що можуть відкрити.
Технікум є вищим навчальним закладом 1-2 рівня акредитації або структурним підрозділом університету, інституту, в яких випускники технікуму навчаються за спорідненими спеціальностями. Всі технікуми, коледжі дають початкову вищу освіту, яка передбачає отримання кваліфікації молодшого спеціаліста. Наявність кваліфікації молодшого спеціаліста говорить про здобуття спеціальних умінь і знань, яких вистачає для виконання різних виробничих функцій на початковій посаді.
Чималою перевагою даних навчальних закладів є можливість вступити на навчання після закінчення 9 класів і отримати початкову кваліфікацію набагато раніше, ніж однолітки, що закінчили вуз. Програма будь-якого технікуму передбачає вивчення шкільних предметів в повному обсязі і викладання профільних дисциплін.
Наш Дніпродзержинський енергетичний технікум працює з провідними університетами України, тому після закінчення можна без особливих перешкод поступити на факультети для здобуття повної вищої освіти. Вступники на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» складає фахове випробування – вступний іспит, що перевіряє знання за спеціальністю. Велика вірогідність вступити до університетів на місце державного замовлення (безкоштовне навчання). При цьому, після закінчення нашого технікуму вступити в профільний вуз можна відразу ж на третій курс. Таким чином, студент ніяк не відстає від однолітків, але вже володіє одним дипломом, певними знаннями в обраній сфері, може працювати.
Особливість Дніпродзержинського енергетичного технікуму полягає ще і в тому, що студенти набувають практичних знань, завдяки яким випускник може відразу ж йти працювати за вбраною спеціальністю.

Бажаю успіху!

Адреса технікуму: м.Дніпродзержинськ, вул. Енергетиків, 36. Тел. 8(056-9)55-19-98
Їхати від площі ДМК маршрутним таксі № За до зупинки «Університет»,
з лівого берега маршрутним таксі №10 до зупинки «Університет».
Контактное лицо: Снурницын Станислав Андреевич
E-mail: detdndz@bk.ru
Web: http://public.k-det.dp.ua/

Телефон: 0677195376
Скажите, что звоните по объявлению на ШКОЛЫ.КИЕВ.УА!
Нас ищут по таким запросам: техикум, днепродзержинский, энергетический
Просмотров: 1066 | Размещено до: 12.06.2012 | Рейтинг: 0.0/0

Отправить другу:
Добавить в закладки:
Bookmark and Share
Быстрый поиск объявлений:

Будем благодарны если Вы поделитесь ссылкой на это объявление со своими друзьями

 • - ссылка
 • - BBCode
 • - HTML

 • Всего комментариев: 0
  avatar
  Школы
  Поиск
  Сайты школ
  Школы Киев
  Школы Симферополь
  Школы Винница
  Школы Луцк
  Школы Днепропетровск
  Школы Донецк
  Школы Житомир
  Школы Ужгород
  Школы Запорожье
  Школы Ивано-Франковск
  Школы Кировоград
  Школы Луганск
  Школы Львов
  Школы Николаев
  Школы Одесса
  Школы Полтава
  Школы Ровно
  Школы Сумы
  Школы Тернополь
  Школы Харьков
  Школы Херсон
  Школы Хмельницкий
  Школы Черкассы
  Школы Чернигов
  Школы Черновцы
  Реклама
  Вход
  Наши партнеры
 • Работа за границей
 • Услуги переводчиков
 • Справочник
 • Статистика
  счетчик посетителей сайта Rambler's Top100 MyCounter - счётчик и статистика (посетителей и хитов сегодня) Каталог популярных сайтов
  counter easy hit
  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0
  Добавить новость
  [ Добавить новость ]